• 0
  • 0
  • 0
  • promo text
Chance

Chance

Sázková kancelář Chance není pouze lokálním poskytovatelem kurzových sázek, jelikož působí celosvětově. Díky tomu se může její nabídka řadit nejenom mezi nejširší, ale stejně tak i nejkvalitnější na trhu. Její historie sahá do roku 1991, kdy byla poprvé založena, a to ve městě Frýdek-Místek.

Od té doby se však neustále vyvíjela a její pobočky tak vznikaly v celé řada dalších tuzemských měst, nejenom daného kraje. Velký zlom v historii společnosti nastal v roce 2013, kdy se stala členem holdingu společnosti Tipsport. Přesto si však ponechala svou osobitou charakteristiku a působí tak na trhu jako významný hráč právě v oblasti kurzových sázek.

Sázková kancelář Chance nabídne i zajímavé bonusy

Není to jenom bohatá nabídka vysokých kurzů, nebo zajímavý přístup ke všem sázejícím. Tou největší motivací, proč sázkovou kancelář Chance využít, je zcela určitě možnost získat zajímavé bonusy. A ty rozhodně nejsou nijak malé. Tím prvním bonusem, který je k dispozici doslova pro každého, je rovných 200 Kč. Ty získá každý nově zaregistrovaný sázkař. Tyto peníze samozřejmě může bez omezení využít na své jednotlivé sázky. Díky tomu lze v principu sázet zdarma, a tedy bez jakéhokoliv rizika. Výhra z tohoto bonusu je samozřejmě reálná a je také připisována na sázkařský účet.

Druhým nabízeným bonusem, který si Chance pro sázkaře připravila, je možnost zhodnocení vkladu. V případě prvního dobití finančních prostředků se sázkaři mohou těšit z toho, že je jim připsán stoprocentní bonus. Ten může být v zajímavé výši, jelikož takto je k dispozici až 2 000 Kč. Samozřejmě i s těmi je možné bez omezování sázet a získávat tak díky danému finančnímu bonusu i zajímavější výhry.

Sázky lze uskutečnit na pobočkách, ale i na webu Chance.cz

Aktuálně se tato sázková kancelář pyšní tím, že má k dispozici na 200 poboček, na kterých lze uskutečnit konkrétní sázku. Stejně tak je možné využít i online prostředí, tedy web Chance.cz. Právě ten nabídne nejenom bohatou nabídku kurzů, ale také live sázky, stejně jako jistotu jednoduché administrace i podání sázky jako takové. Součástí je také obsáhlý výsledkový servis, kdy lze téměř ihned po zápasech zjistit, zda jsme byli v našich sázkách úspěšní.

 

Není to však jediné pozitivum, které je s touto sázkovou společností spojeno. Zapomínat nesmíme ani na vytváření zajímavé komunity, která je se společností Chance přímo spojena. Ta se zapojuje do pravidelných diskuzí a analýz na přehledném fóru, stejně jako je k dispozici i unikátní Tiket aréna. Prostřednictvím ní je možné sledovat ty nejzajímavější, stejně jako ty nejodvážnější tikety, které ostatní sázkaři vsadili za účelem výhry právě v rámci vybraných sportovních utkání. Nejvíce se logicky sází na fotbal a hokej. Jak na tuzemské a světové ligy, tak i na MS v hokeji, Euro ve fotbale, nebo třeba na LOH nebo ZOH. Nechybí však ani možnosti sázek na různé společenské události.